Sık Sorulan Sorular

Bebek bezi ürünlerimizde tamamen kargo ücretsizdir.
Bebek bezi dışında olab ürünlerimizde 99TL'ye kadar olan siparişlerinizde kargo Ücreti 7 TL dir. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünü teslim aldığınız tarihinten itibaren on dört (14) gün içinde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek anlaşmalı olduğumuz kargo ile ücretsiz iade edebilirsiniz. Ürün veya ürünleri ambalajı açılmamış, orjinal kolisinde, hasar görmemiş şekilde gönderilmesi gerekmektedir.

 

• Siparişinizin çıkışı Yurtiçi kargo ile sağlanmaktadır, kargoya verilmesinden itibaren teslimat süresi 2-3 iş günüdür.
• Hafta içi saat 16:00' a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. (Cumartesi-Pazar günü ve diğer resmi tatil günlerinde geçerli değildir.)
• Sipariş teslimat süresi max. 1 haftadır. (Haftanın belirli günleri teslimat yapılan ilçeler hariçtir.)
• Hafta sonu verilen siparişler kargo firmalarının çalışmaması sebebiyle Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.
 

Paketinizi teslim alırken koli üzerinde hasar görür iseniz teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almamanız, eğer paketinizde bir hasar yok ise, teslim aldıktan sonra açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde, ürünün ve kutunun fotoğraflarını çekmeniz ve bizimle iiletişime geçmeniz gerekmektedir.

Almanya’da dünyanın saygın laboratuvarlarından Alman ‘Dermatest GmbH’ tarafından bebek bezlerimiz ve yetişkin hasta bezlerimiz klinik olarak test edilmiştir. Klinik testler, Dermatolojik testlerin de ötesinde, çok daha hassas yapılan ve kullanılan ürünlerin insan cildine uyumluluğunu en üst seviyede gösteren testlerdir. Dermatest’ in bu tür testler için; normal, 3 yıldız ve 5 yıldız üstün kalite olmak üzere 3 farklı versiyonda testi mevcuttur. Ürünlerimiz tüm klinik testleri geçerek Dermatest Laboratuvarları’nın en üst seviye olarak belirlediği ‘5 Star Premium Segment’ (5 yıldızlı üstün segment) derecesini sağlayarak ambalajlarında bu logoyu kullanmaya hak kazanmıştır. Böylelikle ürünlerimizin kalitesi Alman Dermatest Laboratuvarları tarafından da onaylanmıştır.

1x Armor Air X Fear

$148.00